Get Adobe Flash player

Nasza Kadra

 

 Nasza kadra to:

mgr Monika Mostowy-Hibner - właściciel żłobka Stokrotka i  współwłaścicielka Publicznego                                                                         Przedszkola Wedanek w Żernikach Wrocławskich.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału  Prawa i Administracji o specjalności Administracja Publiczna. W 2011 roku w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja ukończyłam kurs Opiekunki Dziecięcej, a rok później uzyskałam certyfikat kwalifikacji zawodowych w zakresie Opiekun dzieci w żłobku i klubie malucha. Odbyłam praktyki zawodowe w Zespole Szkolno- Przedszkolnym jak również w Państwowym żłobku we Wrocławiu.  W 2020 roku ukończyłam podyplomwe studia pedagogiczne, gdzie pogłębiłam swoją wiedzę i mogę ją wykorzystac w pracy z dziećmi.

We wrześniu 2009r zostałam najszczęśliwszą osobą na ziemi - urodziłam córeczkę Julię przy której poznałam tak naprawdę uroki macierzyństwa. Ta malutka istota uświadomiła mi co to znaczy kochać bezwarunkowo, oddać się jej bezgranicznie. Dlatego też by być cały czas ze swoim szkrabem zrezygnowałam z pracy zawodowej i zdobywałam doświadczenie wychowując nie tylko swoje dziecko w Akademii Baby Lili. Ta praca dawała i daje mi bardzo wiele radości i satysfakcji. Jeżeli coś robię to angażuję się na 100%.

Jestem osobą otwartą, ciepłą, cierpliwą, która bardzo kocha dzieci, a dzięki temu że jestem mamą dwóch wspaniałych córek łatwiej jest mi zrozumieć potrzeby, problemy czy zachowanie małych dzieci.

W 2013 roku urodziłam drugą córeczkę i postanowiłam że sama otworzę żłobek o nazwie Stokrotka, by spełniać swoje marzenie i nadal się realizować  zawodowo. Do tego przedsięwzięcia bardzo starannie się przygotowywałam czytając ustawy,  rozporządzenia, chodząc po urzędach itp. Nie było łatwo mając dwójkę małych dzieci, ale ze wsparciem męża udało mi się przejść wszelkie trudności i zdobyłam odbiory Sanepidu i Straży Pożarnej.

Tak na koniec chcę powiedzieć, że w mojej pracy cenię współpracę z rodzicami, uważnie słucham i uwzględniam ich sugestie i propozycje.

 

Nasze Ciocie to:

Monika

Agnieszka

Izabela 

Viola

 

Doświadczenie i pasja z jaką podchodzę do swojej pracy sprawiło, że otworzyłam drugi , wspaniały , kameralny żłobek  Stokrotka2 w Groblicach oraz Publiczne Przedszkole Wedanek w Żernikach Wrocławskich...